CYBERBEZPIECZEŃSTWO DLA KAŻDEGO.
BEZ KOMPROMISÓW.
NASZE ROZWIĄZANIA
Autorskie oprogramowanie i usługi.
ProxyScanner
System ProxyScanner to produkt firmy GBTI S.A. pozwalający na bezpośrednią kontrolę bezpieczeństwa nad infrastrukturą sieciową. Jego głównym zadaniem jest dynamiczna inwentaryzacja, audyt i nadzór bezpieczeństwa. Pod względem biznesowym, zrzesza on funkcje różnych rozwiązań typu NAC/NIDS/VA w jedno urządzenie, co pozwala zaoszczędzić koszty i czas związany z wdrożeniem oraz ewentualnymi problemami integracyjnymi. Wykorzystując zaawansowane algorytmy procesów aktywnych i pasywnych, ProxyScanner jest świetnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wzorowe bezpieczeństwo bez potrzeby dużych nakładów finansowych. Doskonale sprawdza się zarówno w małych jak i dużych firmach.
Virushee
Inteligentna platforma analizy załączników wiadomości e-mail. Virushee wykorzystuje pocztę elektroniczną jako podstawową metodę komunikacji, a przynajmniej na ten moment. Po otrzymaniu twojej wiadomości e-mail używamy tylko następujących danych:
  • Adres nadawcy,
  • Temat wiadomości e-mail,
  • Załączniki.
Adres nadawcy jest zapisywany na potrzeby późniejszej odpowiedzi z wynikami skanowania. Załączniki są wysyłane pomiędzy różnorodnymi silnikami, które są podłączone w ramach izolowanej sieci. Podczas analizy komunikacja z siecią zewnętrzną jest wyłączona. Ponadto moduły skanowania w 'chmurze' również są nieaktywne podczas skanowania.
Do góry